Apie mane

 

Jurga Lago

 

Išsilavinimas:

2011m. Psichoterapeuto kvalifikacija, egzistencinė terapija, Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institutas (HEPI);

2004m. Klinikinės psichologijos magistro laipsnis, Vilniaus Universitetas;

2000m. Psichologijos bakalauro laipsnis, Vytauto Didžiojo universitetas.

 

Profesinė patirtis:

Turiu daugiau nei 20 metų psichologo darbo stažą. Su psichologija praktikoje susidūriau dar studijuodama – iš pradžių kaip savanorė konsultantė teikiau psichologinę pagalbą telefonu „Jaunimo linijoje“, paskui atlikau praktiką tuometiniame VPSC Klinikiniame psichoterapijos filiale, kur įgijau savo pirmąją meno, muzikos terapijos, psichoterapinių grupių vedimo patirtį.

Rašydama magistro darbą apie somatinėmis ligomis sergančių žmonių gyvenimo prasmės jausmą, artimai susipažinau su sunkių ligonių išgyvenimais.

2002-2010m. Vilniaus darbo rinkos mokymo ir konsultavimo tarnyboje teikiau psichologinę pagalbą darbo netekusiems asmenims, taip pat konsultavau jaunimą profesijos pasirinkimo klausimais, atlikau profesinio kryptingumo, gebėjimų, asmenybės ir kitus psichologinius vertinimus.

2010-2013m. dirbdama Vilniaus psichosocialinės reabilitacijos centre, konsultavau sunkiomis psichikos ligomis sergančius žmones, taip pat jiems vedžiau grupinius užsiėmimus.

2013-2018m. dirbau medicinos psichologe Psichikos sveikatos centre (VšĮ Naujininkų poliklinika), kur atlikau psichodiagnostinius įvertinimus ir teikiau individualias psichologines konsultacijas.

Privačia psichologine ir psichoterapine praktika užsiimu nuo 2010m.

 

Esu Rytų Europos egzistencinės  terapijos asociacijos narė ir Lietuvos psichologų sąjungos narė.